Wakacyjny Hop Blog

Witajcie Kochani!
Jeśli trafiłeś tu z bloga Margaretki Papierowej, to znaczy że już jesteś na kolejnym lewelu naszej zabawy blogowej, a mianowicie Wakacyjnego skakania po blogach – czyli HOP BLOG.

Ale jeśli nie wiesz o co chodzi to zapraszam na bloga DIY,
gdzie dowiesz się wszystkiego.

Jestem czwartą osobą którą odwiedzacie w naszej zabawie, do zespołu DT DIY należę od niedawna, bo od stycznia 2020r. Przygotowuję tam dla Was inspiracje do wyzwań i tutoriale. Z każdym wpisem uczę się nowych rzeczy i zdobywam nowe doświadczenia.

Blog, na którym obecnie się znajdujesz powstał dawno, ale dopiero się rozwija, od niedawna zaczyna raczkować.

Kocham papier i możliwości, jakie daje. Oprócz kartek robię Exploding Boxy, personalizowane zaproszenia, albumy, mediuję, maluję, sklejam, odnawiam stare meble… Jestem królową projektów niedokończonych, które nabierają mocy urzędowej. Z mieszkania zrobiłam sobie magazyn na przydasie, którymi chętnie się z Wami podzielę, dziękując w ten sposób za udział w naszej zabawie.

Każdy kto chciałby otrzymać odemnie taką nagrodę,
niech zostawi komentarz z informacją „CHCE” + kilka dodatkowych słów, będzie mi niezmiernie miło jeśli zostaniecie również moimi obserwatorami i będziecie zaglądać do mnie częściej.
Pamiętajcie, że w zabawie wezmą udział tylko te osoby które odwiedzą wszystkie blogi projektantek DIY
i zostawią komentarz na każdym z tych blogów… nie koniecznie z informacją że chcą…
ale wystarczy potwierdzić że się tam było oraz zebrać wszystkie hasła w całość.
Zasady znajdziecie na blogu DIY.

A teraz pora na czwartą część naszego hasła.
A brzmi ono tak:


🇵🇱 Nie dojedziesz tam autobusem,

🇮🇪 You cannot get there by bus,
Wysyłam Was teraz na kolejny blog po dalszą część hasła.

No to HOP >>>TUTAJ<<<

21 myśli w temacie “Wakacyjny Hop Blog”

 1. Tworzysz przecudne rzeczy! Chętnie dołączę i z przyjemnością będę odwiedzać Twoją stronę 🙂 Pozdrawiam cieplutko 🙂 i dalej hop 🙂

 2. Nie było nam się dane poznać bo przyszłaś jak ja już odeszłam z DT DIY ale zaglądam do Was zawsze z miłą chęcią i w miarę możliwości biorę udział w zabawach. Takie przedasie to ja kocham, zwłaszcza papiery więc oczywiście CHCE taka nagrodę.
  Z okazji urodzinek życzę wszystkiego dobrego , niech Wam nigdy nie zabraknie pomysłów i pięknych prac.
  Pozdrawiam

 3. Ja twierdzę,że każda twórcza dusza tak ma, że oprócz tego projektu który aktualnie się tworzy jest kilka rozpoczętych, kilka kolejnych niedokończonych..:) Fajne rzeczy do checnia, ale nie można mieć wszystkiego…Pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. Taką nagrodę CHCĘ! Uwielbiam exploding boxy, chociaż scrapowaniem zajmuje się od niedawna, to już nie wyobrażam siebie codzienności bez tej pasji. Twoje pracę będą dla mnie Inspiracją. Cieszę się, że trafiłam na Twojego bologa!

 5. Świetna zabawa, chce takie przydasie. Powiem ci na pocieszenie że też mam kilka projektów które muszą nabrać mocy prawnej:) Pozdrawiam serdecznie

 6. Taką nagrodę CHCĘ! Uwielbiam exploding boxy, chociaż scrapowaniem zajmuje się od niedawna, to już nie wyobrażam siebie codzienności bez tej pasji. Twoje pracę będą dla mnie Inspiracją. Cieszę się, że trafiłam na Twojego bologa!
  Kopiuje swój komentarz, bo się okazało, że muszę być podpisana tak ja na moim fp 😉

 7. Jak nie chcieć fajnego prezentu, pewnie że chcę 🙂
  Każdej z Was dziękuję ze jesteście i tworzycie blog Diy, o ile uboższe byłoby bez Was moje życie 🙂 Piękne rzeczy tworzysz i aż wstyd przyznać, jestem tu u Ciebie pierwszy raz, ale z miłą chęcią zajrzę częściej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *