Kartka dla Dziadka

Cześć! dzisiaj przychodzę z prostą kartką dla Dziadka. Proste kartki są najtrudniejsze w komponowaniu. Tak mi się wydaje. Najtrudniej znaleźć idealny punkt finishu. Będę pracować nad takimi kartkami. Obiecuję 😉

Do dzisiejszej kartki dla Dziadka wykorzystałam produkty zamówione w Scrapbooking ArtBrawurka – papiery od P13 i tekturka od Ego Craft.

My First Christmas

Cześć!

Dziś chciałabym Wam pokazać kartkę w formacie DL, wykonaną z papierów od Lexi Design z mojej ulubionej ostatnio kolekcji – „Christmas in Town”.

Zgłaszam tę pracę na wyzwania:

Barwy jesieni w orientalnej odsłonie

Witajcie!

Dzisiaj pokazuję Wam kartkę jesienną, ale w nietypowych kolorach. A może właśnie typowych? Wrzosy są przecież trwale związane z jesienią… A turkusy? No cóż, na pewno dają świetny kontrast do fioletów, które uwielbiam.

Zgłaszam tę kartkę na wyzwania:

Dino album

A oto Dino Album, który powstawał kilka miesięcy. A w zasadzie rozgrzebałam temat w marcu, a dokończyłam go w październiku. Niezły rozstrzał. Tak jak kiedyś wspominałam, jestem królową niedokończonych projektów… Także każdy skończony projekt jest moim małym wewnętrznym sukcesem. A swoją drogą, bardzo się rozwinęłam przez te kilka miesięcy. Pewne rzeczy teraz zrobiłabym inaczej, a z resztą zobaczcie sami:

Zgłaszam tę pracę na wyzwanie: